• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: troy  
Counter-Strike 1.6 и CS:Source форум » Общение » О разном » Харя
Харя
FullBloodedДата: Воскресенье, 04.10.2009, 21:51 | Сообщение # 1
Ни шагу назад!
Сообщений: 1133
[ 132 ]
В деякому царстві,в деякому государстві жив був хлопчик на ім`я-Скотина,або такзваний Скотиняча...В дитинстві Скотина подивився передачу про холодне оружиє,і це бурно розвинуло його уяву.З перших секунд після передачі хлопчага почав підшукувати арматуру для заточки.Але на арматуру треба було багато грошей,адже в ній був спеціальний сплав для придання міцності зброї.Знайшовши арматуру по інтернету,Скотина вирішив ограбити банк.На місці злочину оперативники вилучили водяний пістолет енного калібру,а також дерев`яний ніж.Всі ці ознаки вказували на дуже квалікованого спеціаліста в своїй галузі,а також на лопуха-охоронника,якого перехитрив 15-річний недоумок.Зіставивши портрет злочинця,міліція подала в розшук.Увага,увага,розшукується небезпечний преступник.Точний портрет:очі злі,чорна маска,одягнений у спортивний костюм адідас та в кросівки.Звертатися по телефону 02.
Але все це не спинило Скотину для придбання арматури.Виклавши 10 мільйонів баксів,Скотина купив ржаву СССРовську арматурину у дяді Васі.Подивившись всі частини фільму Крик,хлопець подумав:а що буде,якщо я буду всіх різати,як Крик.Але,як потім виявилося,Скотина перевершив,навіть,Чикотилу.10 днів і 3 місяці Скотина тільки те й робив,що точив арматурину.І ось вийшла чудова заточка,яка перерубувала дерево з одного маху.
Тепер я хочу познайомити вас з цікавими розповідями про діяльність Скотини,як маньяка...
1.Одного пізнього вечора Скотина вийшов з дому прогулятися,захвативши заточку.Аж раптом хтось постукав його по плечу.Перше,що спало йому на думку(це було дивно,що йому взагалі щось спало):Ментура,нада отбиваться...Зробивши отмах заточки,скотина попав прямо в горлянку.Але замість мусора він побачив стареньку бабусю з ціпочком,яка сказала:За шо?...я тільки хотіла спитати время...Після цього Скотина вручну зашив шию бабкі циганськой голкой і капроновой ниткой і сказав:Будеш,як новенька.Але,як виявилось пізніше-це пішло їй не на користь...Ось після цього район дізнався про страшного маньяка,який після вбивства іздівався над жертвою(Зашивання горла)...
2.Після свого першого вбивства у Скотини повністя з`їхала криша.Одного разу Скотина пішов здавати кров у лікарню.Зайшовши до кімнати,його запитали:где шприц?Але Скотина не розтірявся,діставши заточку,він рубонув себе по рукам і по шияці.Кров лилась,як із фонтана.І вдобавок він кричав:Я скотина,Скотина!!!Після цього випадку на нього охотились не лише Ментура,а й дурка(психушка).
3.Одного разу Харя Іграв в карти(очко).Один з гравців зробив ставку:Ставлю пожовану жувачку.Харя(Скотина)сказав:Це ценна ставка,ставлю доверенность на хату,доверенность на машину,бабки,короче все шо есть і навіть заточку...Пішов процес гри...У харі була класна карта,і він сказав:Ну все пацани,у мене 10 очков,бабки на стол.А другий пацан сказав:Ха,а в мене 11.О,ні!!!-сказав Харя.Тепер він був не тільки Маньяком і дибілом,а ще й бомжом.
4.Після того,як Харя став бомжом,було не все потеряно,адже він закончив нефтє-газовий технікум.По ночах він ошивався по чердаках і підвалах.А вдень в переході випрашував гроші.І до сих пор він мріє знайти нєфть в унітазі і купити собі круту заточку…
The end
(Made by Maxwell)


 
Counter-Strike 1.6 и CS:Source форум » Общение » О разном » Харя
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Статистика Форума
Последние обновленные темы Самые популярные темы Самые активные Новые участники
Создание интернет магазина [ 0 ]
Вид новостей под белый диз [ 2 ]
Прикольный вид новостей [ 1 ]
Новый вид новостей [ 3 ]
сколько стоит евроштакетник [ 2 ]
aim, wh, speedhack для cs 1.6 [ 4 ]
Новый ТОП100 [ 4 ]
нихуя себе [ 22 ]
Онлайн кинотеатр [ 5 ]
Играем в имена [ 85 ]
Считаем до 1000) [ 776 ]
+10 [ 225 ]
Заявки на снятие бана [ 216 ]
Общение [ 196 ]
Конфискация админок [ 147 ]
Оцениваем аватары [ 135 ]
Общение клана [ 126 ]
Ник/ава/подпись [ 86 ]
Играем в имена [ 85 ]
Обсуждение осеннего чемпионата [ 73 ]
Обратный отчет [ 60 ]
Играем в города [ 55 ]
Вступление в клан [ 52 ]
FullBlooded Постов [ 1133 ]
Sanek94 Постов [ 663 ]
dans Постов [ 649 ]
cozaster Постов [ 464 ]
troy Постов [ 447 ]
Ravin Постов [ 411 ]
w1nGo Постов [ 346 ]
VI[R]US Постов [ 297 ]
LaiNeR_AdmiN Постов [ 256 ]
shtakActicaisk Постов [ 245 ]
MixailY Постов [ 234 ]
DMX Постов [ 228 ]
Gymndedy Постов [ 214 ]
TPAKTOP Постов [ 198 ]
M_Owen Постов [ 172 ]
wtaletecwj09:14
ztaletdzaj07:52
ftaletkuiw05:42
ktaletjznb10:32
xtaletjtdt18:24
mtaletylco17:16
italeturnm10:17
ztaletopar17:28
GeraldCIT04:43
Skerrecurbunums13:09
otaletojhh21:50
PeterDruts07:33
ctaletklqr04:00
ztalettcau05:36

Подняться вверх на сайте
Хостинг от uCoz vodka-poltava.at.ua © 2009 - 2024 Карта сайта Карта форума