• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: troy  
Counter-Strike 1.6 и CS:Source форум » Общение » О разном » Лавка баби клари
Лавка баби клари
FullBloodedДата: Воскресенье, 04.10.2009, 21:52 | Сообщение # 1
Ни шагу назад!
Сообщений: 1133
[ 132 ]
Колись давно на просторах бандитської Одеси народилася одна дівчинка,яку батьки назвали Клара…Дитинство у неї було важке,тому вона рано вступила в бандітску групіровку,де вони крали шапки,кошельки,сумочки…Після 2 Світової війни,Клара оселилася в Полтаві,в основном мотала строка по тюрмам,а в середині 80-их,начала продавать джинси і всяку чепуху(іностранні товари)…А в 91 году Клара открила свою лавку з названім «Лавка баби Клари» в її магазині можна було знайти разлічні товари і на Харьковську барахолку не ходи…Но канешно цени там Були…Сіменс сх75-3000 грн,Нокіа н95-10 000 грн і так дальше…А ще в Клари із дитинства було захоплення кидати на бабки…Ось зараз я й опишу це в своїх історіях…
1.Змайла младшого мама послала купити грибів на салат,і він случайно забрів в лавку баби Клари…А в баби Клари якраз кончились сьєдобні гриби і вона рішила налопошити хлопця…І каже йому:Добрий день,синок…
-Здгасте(картаве)…
-Ось синок бери бліді пога…,ой зонтіки недорого-1 косарь $ за відро…
-Еее,а в мене тіки 100 штук…
-Ну да ладно давай,тіки шоб іще мені заніс 1 міліон…
-Я щас…
І пішов Змайло додому достав із тумбочки доверенность на хату,на машину і всі бабки які були дома…І думав шо щас розщитається но не тут бувало,баба Клава розвела його по полной,поставила на щотчик(і короче так вийшло шо долг Змайла з процентами ровнявся бюджету Америки)…Ну Змайло й поїхав в Америку ну його й засадили на повні 15…А баба Клара тіки й потирала руки…А в добавок вся сім’я в реанімацію лягла-ану з’сти відро блідих поганок…
2.Кстаті я забув вам сказать шо Батько Борі був охранніком в лавці баби Клари…Він согласився робить у неі за пятьорку в місяць.Ну на День Рожденіє Боря попросив у баті мобілу,полупцювавши Борю,батько пішов в лавку і каже сину:вибирай який хочеш,ні в чому собі не відказуй…
-Папа,а можна я візьму собі оцей Сіменс а25 перемотанний ізолєнтой,він іще держе зарядку 1 час і виключається коли йому вздумається,і тім боліє тобі бабушка Клара скидку зробе...
-Ах ти ,скотина ненавидна,ти ще смієш цей крутий телефон у батька випрашувать,він стоє дороже твоєй жизні і як начне лупцювати Борю,та так шо той ласти чуть не склеїв…
І по сьогоднішній день баба Клара продолжає активно кидати на бабки,так шо старайтесь туди вобще не заходити…
(Made by Maxwell)


 
Counter-Strike 1.6 и CS:Source форум » Общение » О разном » Лавка баби клари
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Статистика Форума
Последние обновленные темы Самые популярные темы Самые активные Новые участники
Создание интернет магазина [ 0 ]
Вид новостей под белый диз [ 2 ]
Прикольный вид новостей [ 1 ]
Новый вид новостей [ 3 ]
сколько стоит евроштакетник [ 2 ]
aim, wh, speedhack для cs 1.6 [ 4 ]
Новый ТОП100 [ 4 ]
нихуя себе [ 22 ]
Онлайн кинотеатр [ 5 ]
Играем в имена [ 85 ]
Считаем до 1000) [ 776 ]
+10 [ 225 ]
Заявки на снятие бана [ 216 ]
Общение [ 196 ]
Конфискация админок [ 147 ]
Оцениваем аватары [ 135 ]
Общение клана [ 126 ]
Ник/ава/подпись [ 86 ]
Играем в имена [ 85 ]
Обсуждение осеннего чемпионата [ 73 ]
Обратный отчет [ 60 ]
Играем в города [ 55 ]
Вступление в клан [ 52 ]
FullBlooded Постов [ 1133 ]
Sanek94 Постов [ 663 ]
dans Постов [ 649 ]
cozaster Постов [ 464 ]
troy Постов [ 447 ]
Ravin Постов [ 411 ]
w1nGo Постов [ 346 ]
VI[R]US Постов [ 297 ]
LaiNeR_AdmiN Постов [ 256 ]
shtakActicaisk Постов [ 245 ]
MixailY Постов [ 234 ]
DMX Постов [ 228 ]
Gymndedy Постов [ 214 ]
TPAKTOP Постов [ 198 ]
M_Owen Постов [ 172 ]
ftaletkuiw05:42
ktaletjznb10:32
xtaletjtdt18:24
mtaletylco17:16
italeturnm10:17
ztaletopar17:28
GeraldCIT04:43
Skerrecurbunums13:09
otaletojhh21:50
PeterDruts07:33
ctaletklqr04:00
ztalettcau05:36
utaletxltk20:36
htaletrzde00:47

Подняться вверх на сайте
Хостинг от uCoz vodka-poltava.at.ua © 2009 - 2024 Карта сайта Карта форума