• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: troy  
Counter-Strike 1.6 и CS:Source форум » Общение » О разном » Батько Бори
Батько Бори
FullBloodedДата: Воскресенье, 04.10.2009, 21:54 | Сообщение # 1
Ни шагу назад!
Сообщений: 1133
[ 132 ]
Із мого попереднього расказа ви узнали про батька Борі частково,а тепер я предлагаю вам узнать про нього більше…Після удару по голові батька Борі,ми про нього ні слухом,ні духом.Короче м’яко говоря він немного злетів з котушок.Навіть,до рідного сина він відносився зовсім не по-людськи….
1.Спочатку батя орав на Борю по любій мєлочі,хотя Боря,щитай нікада,не робив нічого поганого.А після просмотру крутого бойовика батя подумав:А нафіг на нього орать,якшо можна лупцювати…І не гаючи часу,батя приступив до своїх отцовских обязаностєй…А в молодості він занімався серйозно боксом,того удар у нього був пушечний…Він так сильно мєтєліл свого синка,шо в перший же день отбив йому почки,печень,льогкі,повибивав усі зуби(так шо і до дантиста не ходи) і зламав кучу костей,в часності челюсть,шо синок толком не мог базарить,а вскорє Боря совсэм дибіл стал(слюні до землі,мурку напіває)…А коли батя питав Борю:Синок,ну як ти?Боря питався шото отвєтіть,но не мог(зуби ж то всі вибиті були).В результаті йому влітало ще більше,ніж перед цим.За неповіновєніє перед батьой,строго іспользувались такі питки:Парня підвішували за одну ногу вниз з шостого етажа,поки у батька були сили,він держав,а потом…,з вилки виламувався середній зубчик і вставлявся в розетку,після цього Боря должєн був зажимать зубами вилку(220 вольт-заводить легко),также неоднократно заганялися голки під ногті,на время батя заганяв ножаку під дихало,потом вручну зашивав,а также іспользувався наряд бітья в нєочереді(батя засовував сина в мішок і бив,як боксьорску грушу,або підвішував до потолка і іспользував сина,як піньяту(пока канфети не посипляться).Одного разу він продєлав всі ці процедури в один день,так шо пришлось парня в реанімацію везти.Через неділю синок почав приходити в тяму,ну й батько прийшов провідати його і каже:Ах ти сволоч,та як ти смів в комі лежать цілу неділю,і не довго думаючи батько почав мєтєліть Борю,шо той ще довго лежав в реанімації.
2.Одного разу Боря рішив помить руки,а батько побачивши це й каже:Ах ти,скотина така,ти чого воду включив?-Так ,папа,у нас же щотчик на воду не стоїть.
-Яка разниця,із-за таких,як ти,наша страна в задниці…І як начне мєтєліть Борю,Господи,прости і помилуй…А в школу Борі приходилось ходить голяка,шоб одежу не вимазувать…
3.Одного разу Боря провів зі школи дівчинку і та не довго думаючи,сказала:А давай займемся любов`ю.Ну хоч дівчинка була страшна(м’яко сказано),но Боря согласився за милу душу…Але раптом батько проходячи мимо(він слідив за сином),як побачив і каже:Ах ти,сволоч,я ж тобі казав до свадьби сексом не заніматься!!!І як начне його мєтєліть…Послє ізбієнія,Боря доповз домой(а повз він туловищем,бо батя переламав всі руки і ноги).І тільки батько відкрив двері,і каже:Ах ти,сволоч, де ти цілий місяць пропадав?Затягнувши в хату синочка,батя дав йому таких духопеликів,шо…
4.Бондарєва визивають до дошки і питають:Де домашнє завдання?-Я не поняв як його рішать.А батя в це время звисав з криші на металіческом тросі.Вибивши з ноги стекло,він залетів в клас,і каже:Ах ти ще й не понімаєш…І схвативши парту,він начина бити синка…А вчителька й каже:Та ви не бийте його,бо він скоро не то шо не поніматиме,він свого імені не помнитиме…
5.У батька Борі не хватало грошей на тир,а так як він бивший Омоновець,то в сейфі у нього лежав калаш,зарядивши обойму,він сказав:Ти,синок,ставай в кінець комнати і уклоняйся,а я буду стрілять.Нічого було робити Борі,він став в кінці комнати і ждав.Батя не промазав ні разу,вся обоїма попала в Борю…В результаті синку відірвало всі руки й ноги,а батя й каже:Нічого,щас я все пришию.А вишло так,шо у Борі зверху були ноги,а знизу руки.
The End
(Made by Maxwell)


 
Counter-Strike 1.6 и CS:Source форум » Общение » О разном » Батько Бори
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Статистика Форума
Последние обновленные темы Самые популярные темы Самые активные Новые участники
Создание интернет магазина [ 0 ]
Вид новостей под белый диз [ 2 ]
Прикольный вид новостей [ 1 ]
Новый вид новостей [ 3 ]
сколько стоит евроштакетник [ 2 ]
aim, wh, speedhack для cs 1.6 [ 4 ]
Новый ТОП100 [ 4 ]
нихуя себе [ 22 ]
Онлайн кинотеатр [ 5 ]
Играем в имена [ 85 ]
Считаем до 1000) [ 776 ]
+10 [ 225 ]
Заявки на снятие бана [ 216 ]
Общение [ 196 ]
Конфискация админок [ 147 ]
Оцениваем аватары [ 135 ]
Общение клана [ 126 ]
Ник/ава/подпись [ 86 ]
Играем в имена [ 85 ]
Обсуждение осеннего чемпионата [ 73 ]
Обратный отчет [ 60 ]
Играем в города [ 55 ]
Вступление в клан [ 52 ]
FullBlooded Постов [ 1133 ]
Sanek94 Постов [ 663 ]
dans Постов [ 649 ]
cozaster Постов [ 464 ]
troy Постов [ 447 ]
Ravin Постов [ 411 ]
w1nGo Постов [ 346 ]
VI[R]US Постов [ 297 ]
LaiNeR_AdmiN Постов [ 256 ]
shtakActicaisk Постов [ 245 ]
MixailY Постов [ 234 ]
DMX Постов [ 228 ]
Gymndedy Постов [ 214 ]
TPAKTOP Постов [ 198 ]
M_Owen Постов [ 172 ]
ztaletopar17:28
GeraldCIT04:43
Skerrecurbunums13:09
otaletojhh21:50
PeterDruts07:33
ctaletklqr04:00
ztalettcau05:36
utaletxltk20:36
htaletrzde00:47
btalethmqi19:47
ftaletwurg23:45
ytaletqbto16:43
etaletfmqo05:54
staletsnjl00:19

Подняться вверх на сайте
Хостинг от uCoz vodka-poltava.at.ua © 2009 - 2024 Карта сайта Карта форума